Korzeń Stefanii (Stephania cepharantha)

Starty korzeń uzyskany z roślin zbieranych w środowisku naturalnym (dziko rosnących)


Więcej szczegółów

  • 59,00 zł

488 items in stock

 

 

 

Nazwa łacińska: Stephania cepharantha
Nazwa potoczna: Korzeń Stefanii

Pochodzenie / Siedlisko

Roślina pochodzi z Azji. Intensywnie porasta tereny Chin, Japonii, Wietnamu oraz Tajwanu.

Zidentyfikowane składniki aktywne

Roślina zawiera wiele alkaloidów, między innymi: tetradrine, fangchinoline, cyclanoline oraz jodek dimethyltetrandrine. Korzeń zawiera również flawonoidy


Roślina zbierana w środowisku naturalnym (dziko rosnąca).


Produkt zawiera ekstrakt certyfikowany i wyprodukowany przez firmę Changsha Nutramax Inc. produkującą zgodnie z wymogami GMP oraz ISO14001. Produkt niezarejestrowany w Polsce (więcej informacji) i w związku z tym produkt przeznaczony wyłącznie do aromaterapii oraz badań i testów laboratoryjnych.

Certyfikat COA na aktualną partię ekstraktu

W krajach azjatyckich produkuje się surowce wątpliwej wartości jak również komponenty najwyższej jakości, w które zaopatrują się największe podmioty działające na rynku europejskim oraz amerykańskim. Aby mieli Państwo pewność, że firma BIOSE zaopatruje się w ekstrakty spełniające ścisłe normy udostępniamy certyfikat na aktualną partię (obecnie będącą w sprzedaży) oraz pełne dane naszego dostawcy. Dzięki temu mogą Państwo sami zweryfikować naszego dostawcę oraz upewnić się, co do posiadanych przez niego międzynarodowych certyfikatów GMP (good manufacture practices), ISO14001.


    PayPal